RIDER NIECH BRAZYLIJSKA MARKA STANIE SIĘ CZĘŚCIĄ TWOJEJ GARDEROBY

Marka Rider miała swój początek w Brazylii w 1986 r. od jednego z największych producentów obuwia na świecie, Grendene. Są tam bardzo popularne i towarzyszą mieszkańcom niemal w każdym aspekcie życia. W 1997 r. trafiły do USA. Do dziś produkty Rider są nadal projektowane i produkowane w całości w Brazylii. Istnienie tej marki jest napędzane przez kulturę, która celebruje aktywny styl życia oraz ducha wolności i wyrażania siebie. Modele Rider rodzą się z pasji Brazylijczyków do życia. Klapki i sandały są postawą, odzwierciedleniem bardziej wyluzowanego stylu i pragnieniem wygody na co dzień.

Starannie zaprojektowane i wytrzymałe buty Rider są dopasowane do Twojej stopy, amortyzują i dostosowują się do każdego kroku. Produkcja odbywa się w jednych z najbardziej przyjaznych dla środowiska zakładach produkcyjnych na świecie. Wybierz brazylijską markę i śmiałym krokiem wejdź w nowy sezon!

RIDERFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel