DR. MARTENS LEGENDA POKOLENIA PUNK

Dr. Martens to uznana i popularna marka obuwia, która narodziła się w 1949 roku. Niemiecki lekarz dr Martens będąc na wypoczynku na nartach w górach doznał kontuzji kostki. To wydarzenie "zainspirowało" go do wynalezienia takiego rodzaju obuwia, które zapobiegałoby wstrząsom stopy. W ten oto sposób powstały pierwsze martensy z poduszką powietrzną na pięcie. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych obuwie Dr. Martens było przede wszystkim nabywane przez subkultury punków i skinheadów.

Martensy kojarzone z subkulturą młodzieżową stały się symbolem wolności. Dziś idea, która przyświecała obuwiu Dr. Martens wciąż pozostaje żywa. Może nawet bardziej niż kiedykolwiek. Nie bój się wyrazić siebie, zerwij z ograniczeniami. Dołącz do grona odważnych ludzi, którzy od lat tworzą historię tej popularnej marki. Buty Dr. Martens są mocne, nadają każdej stylizacji charakteru. Pokaż swój wyjątkowy styl, a martensy staną się Twoim ulubionym obuwiem na co dzień.

DR. MARTENSFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel