ASICS BUTY MĘSKIE

Firma Asics swoją działalność rozpoczęła w 1949 roku. Została założona przez pana Kihachiro Onitsukę w Japonii. Asics to akronim od łacińskiego zwrotu "anima sana in corpore sano" co oznacza "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Z tą sentencją utożsamia się twórca marki, który uważa, że ruch jest potrzebny do szczęścia, a dusza może istnieć jedynie w zdrowym ciele. Dziś Asics wychodzi naprzeciw aktywnym osobom uprawiającym różne dyscypliny. Buty sportowe Asics pomogą w osiąganiu sukcesów i doprowadzą Cię do zwycięstwa.

Poniżej przedstawiamy pełną kolekcję dostępną na naszej stronie. Jak nietrudno się spodziewać, jest to obuwie do biegania z najwyższej półki, imponujące jakością zarówno ze względów czysto estetycznych, jak i z uwagi na technologię wykonania, użyte materiały oraz komfort noszenia. Zapraszamy do przeglądania oferty na naszej stronie - kolekcje są systematycznie uzupełniane.

ASICSFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel