THE NORTH FACE BUTY DAMSKIE

The North Face – zimowa legenda rozpoczęła się paradoksalnie na plaży

Nazwa The North Face pochodzi od najzimniejszej, najbardziej bezlitosnej góry. Pomogliśmy odkrywcom dotrzeć do najbardziej niezgłębionych szczytów Himalajów. Ale legenda The North Face zaczyna się, jak na ironię, na plaży. Mówiąc dokładniej, dzielnica North Beach w San Francisco, na wysokości zaledwie 150 stóp nad poziomem morza. To tutaj w 1966 roku dwóch entuzjastów turystyki pieszej zdecydowało się podążać za swoimi pasjami i założyło mały sklep górski. Od samego początku marka zobowiązała się służyć wszystkim tym, którzy chcieli odkrywać i służyć naturalnym dzikim ziemiom, pomagając je chronić. Eksploracja tworzy trwałą więź z otoczeniem, inspirując ludzi do ochrony naszej ziemi i przekazywania tych przekonań kolejnym pokoleniom.
Niedługo potem ten mały sklep stał się znany jako The North Face, sprzedawca wysokowydajnego sprzętu do wspinaczki i plecaków. W 1968 roku The North Face przeniósł się na drugą stronę zatoki San Francisco, do nieograniczonych możliwości obszaru Berkeley, i zaczął projektować i produkować własną markę odzieży i sprzętu technicznego do wspinaczki.

The North Face buty – w nich eksploracja nowych miejsc jest wręcz nieograniczona

Teraz, ponad 50 lat po swoim skromnym otwarciu, The North Face oferuje szeroką gamę odzieży, sprzętu i obuwia dla sportowców. Przesuwane są granice innowacji, aby klienci mogli przekroczyć granice eksploracji. The North Face buty i inne produkty są pierwszym wyborem najbardziej utalentowanych wspinaczy, alpinistów, narciarzy ekstremalnych, snowboardzistów, biegaczy wytrzymałościowych i odkrywców.
The North Face zbudowano z zamiłowania do przyrody i chęci umożliwienia wszelkiego rodzaju eksploracji, od Twojego podwórka po Himalaje. W ciągu ostatnich 50 lat żyliśmy według przekonania, że eksploracja może nas zmienić, rzucić wyzwanie i pomóc nam spojrzeć na świat z nowej perspektywy.
Nie wiadomo, co nas czeka w ciągu następnych 50 lat. Jest jednak pewność co do jednego: The North Face zachowa niezachwiane zaangażowanie w przekraczanie granic innowacji i designu, dzięki czemu i Ty możesz przekraczać swoje granice na zewnątrz. The North Face buty na pewno Ci w tym pomogą!

Śniegowce The North Face – zima pod kontrolą

Wszystko zaczyna się od światowej klasy sportowców. Ich sugestie, rekomendacje i nowe pomysły na sprzęt stanowią inspirację i wyzwania, które napędzają badania i rozwój zaawansowanych materiałów, innowacyjnego projektowania i budowy. W taki sposób powstają na przykład śniegowce The North Face. Najważniejszy krok polega na testowaniu zarówno w laboratoriach, jak i u sportowców podczas wypraw na całym świecie.
Eksploracja ma moc zmieniania życia i łączenia społeczności. Kiedy szukamy nowych doświadczeń, pokonujemy przeszkody i łączymy się ze sobą, zmieniamy się. Zima to bardzo wymagająca pora roku, dlatego przy wyborze obuwia warto zastanowić się nieco dłużej. Doświadczenie marki, zaufanie sportowców i testowanie w najsurowszych warunkach sprawiają, że śniegowce The North Face to idealne buty na zimę. Możesz w nich spacerować zarówno na swoim podwórku, jak i górzystych terenach.
Zapewnij sobie najlepszy ekwipunek godny współczesnego odkrywcy, wesprzyj aktywność na zewnątrz i zainspiruj globalny ruch eksploracyjny!

Obuwie North Face – nigdy nie przestawaj odkrywać tego, co przed Tobą

Firma The North Face specjalizuje się w produkcji ubrań, obuwia i sprzętu sportowego. Nazwa marki przywołuje północne zbocze górskie, a logo odwzorowuje granitową skałę Half Dome. Obuwie North Face i cała firma może pochwalić się 50-letnim doświadczeniem i tradycją, które wyniosły markę na wyżyny i dziś jest jedną z najpopularniejszych na całym świecie. Przewodnie hasło to "Never stop exploring", które namawia nas, abyśmy nigdy nie przestawali odkrywać i poznawać tego, co przed nami. Obuwie North Face dla kobiet to doskonała jakość, która spotkała się z perfekcyjnym wykonaniem i uniwersalnymi, modnymi fasonami. W naszej ofercie dostępne są modele półbutów, trzewików, śniegowców, sandałów czy japonek, które sprawdzą się na co dzień i podczas bardziej wymagających wypraw.

THE NORTH FACEFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel