LOLA CRUZ BUTY DAMSKIE

Wszystko zaczęło się w 2004 roku od Marii Jesús Gozalvo, kreatywnego umysłu, która odziedziczyła po ojcu pasję do świata obuwia i impuls do stworzenia firmy, która byłaby materializacją jej marzeń. Założycielka tworzy idealne modele do codziennego życia obecnej kobiety - która mknie w pośpiechu przez miasto, lubi imprezować czy spędzać czas ze znajomymi. „Para butów nigdy nie opuszcza naszej pracowni bez wypróbowania ich wcześniej” - tak twierdzi Maria Jesús Gozalvo, założycielka i dyrektor kreatywna Lola Cruz. Marka łączy w sobie design związany z trendami z istotą i wartościami, z których wywodzi się życie, dzięki czemu buty stają się niezbędne. Kreacje, które inspirują autentyczność, ewolucję, wolność i kobiecość.

Obecnie Lola Cruz to silna kobieta, która przekazuje styl życia, nieskończoną pasję. Reprezentuje zmysłowość i wyrafinowanie. Kobieta, która uwielbia modę, ale nie zapomina o swojej istocie i wartościach, które czynią ją wyjątkową. Wszystkie elementy są zaprojektowane w Hiszpanii. Lola Cruz jest obecna w ponad 600 sklepach na całym świecie. Posiada dwa sklepy w Madrycie, oprócz własnego sklepu internetowego, który realizuje przesyłki międzynarodowe. Poznaj tę magiczną kolekcję już dziś i stań się kobietą należącą do świata Lola Cruz.

LOLA CRUZFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel