LEMON JELLY BUTY DAMSKIE

Lemon Jelly – „dodaj” kroplę cytryny do swojego obuwia

Lemon Jelly jest częścią grupy PROCALÇADO S.A., portugalskiego lidera w branży obuwniczej. Projekt rozpoczął się ponad 40 lat temu od FOR EVER®, produkującej podeszwy dla największych marek obuwia w Europie. Ogromny rozwój i zdobyte przez lata know-how doprowadziły PROCALÇADO do stworzenia dwóch marek obuwia z wtryskiem: Wock dla rynku profesjonalnego i Lemon Jelly dla segmentu mody.
To portugalska firma obuwnicza z 40 letnią tradycją. Kreatywny zespół projektantów tworzy wyjątkowe, niebanalne projekty, również na niepogodę. Dewizą marki Lemon Jelly jest czerpanie radości z drobnych rzeczy i sytuacji, które przydarzają się nam na co dzień. Buty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim z gumy o przyjemnym, cytrynowym zapachu.

Buty Lemon Jelly to eksplozja kolorów i zapachów

Kolorowe kalosze, sandały, botki, klapki czy półbuty ożywią każdy Twój dzień. Cała kolekcja została zaprojektowana, opracowana i wyprodukowana w Portugalii. Buty Lemon Jelly są trwałe i odporne, a orzeźwiające kolory kojarzą się z beztroską i szczęściem. Od początku tej przygody twórcy podróżowali po całym świecie. Z każdym krokiem opuszczają strefę komfortu i odkrywają nowe pomysły, stawiając czoła nowym wyzwaniom i spotykając nowych przyjaciół, z którymi bez końca dzielą się projektami.
Wiele z tych projektów dotyczy marek modowych, wpływowych i artystów, z którymi mamy wiele wspólnego, ale przede wszystkim pasję do projektowania, innowacyjną wizję mody damskiej i nacisk na oryginalność – stąd pomysł na buty Lemon Jelly.
I Ty możesz odczuć radość już dziś - zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Lemon Jelly - z pewnością wybierzesz dla siebie odpowiedni model!

Lemon Jelly kalosze – jest tyle plusów przemawiających za ich kupnem!

Lemon Jelly kalosze to flagowy produkt tej firmy. Kiedy myślimy o marce, od razu mamy przed oczami kolorowe, gumowe kalosze, które dodatkowo pięknie pachną cytryną. Kalosze Lemon Jelly są autentyczne, pełne stylu, z odrobiną niesamowitości i dużą osobowością, dzięki czemu możesz dodać nieco więcej tego, kim jesteś do każdego wyglądu. Poniżej przedstawiamy jeszcze więcej plusów, które przemawiają na ich korzyść:
- produkcja w 100% portugalska - surowce najwyższej jakości, dobre warunki pracy, kontrola jakości, normy europejskie, portugalska miłość - to znaczy, że buty są w 100% zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane w Portugalii;
- wodoodporność - od najmokrzejszych dni między kałużami po najgorętsze lata spędzane przy basenie - nie znajdziesz lepszych towarzyszy niż Lemon Jelly kalosze i inne modele;
- komfort - każdego dnia firma daje z siebie wszystko dla Twojej wygody. Nacisk jest kładziony na jakość podszewki, elastyczność materiałów, właściwości wkładek i na każdy szczegół, abyś czuła się, jakbyś chodziła po chmurach;
- innowacja - innowacyjne wykończenia, nowe techniki montażu, kontrola wilgotności i stabilizacja temperatury. Lemon Jelly dokłada wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązania codziennych problemów życiowych i zapewnia, że zawsze dostarcza najlepsze produkty;
- detale - chociaż do produkcji butów są używane najwyższe technologie i innowacje, firma polega na czujnym oku ponad 350 osób, które zwracają pełną uwagę na szczegóły. Właśnie takie szczegóły sprawiają, że kalosze Lemon Jelly są tak wyjątkowe!
- cytrynowy aromat - po co sprawić, by buty były po prostu piękne, kiedy można sprawić, że będą niezapomniane? Zastosowanie słodkiego zapachu cytryny w materiale nadaje im wspaniały i świeży zapach.

Lemon Jelly obuwie - stawiając „zielone kroki” w zgodzie ze środowiskiem

Projektanci wierzą w zrównoważony świat mody, świat, w którym biznes modowy przyczynia się do rozwoju planety i lepszych warunków pracy. Z tego powodu utrzymują lokalną produkcję, aby naprawdę wspierać markę „Made in Portugal”, walcząc codziennie o zrównoważony projekt przemysłowy. Cel ten osiąga się dzięki połączeniu wielu drobnych działań, które razem mogą przekształcić konwencjonalną konsumpcję w etyczną rzeczywistość zakupową.
Lemon Jelly obuwie jest więc przyjazne dla środowiska i zwierząt. Od 2019 roku jest zatwierdzoną przez PETA marką obuwia wegańskiego! Oznacza to, że po okresie współpracy z dostawcami i partnerami można z dumą stwierdzić, że absolutnie żadne składniki pochodzenia zwierzęcego nie są zawarte w obuwiu Lemon Jelly, w tym naturalne futra, pióra, jedwab, wełna lub jakiekolwiek inne surowce pochodzenia zwierzęcego.

LEMON JELLY
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel