KIMMIDOLL TOREBKI DAMSKIE INSPIROWANE KULTURĄ WSCHODU

Filozofia projektowania Kimmidoll inspirowana jest pięknem natury i otaczającym nas światem, a także inspirującymi wartościami. Zespół projektowy wkłada wiele miłości i troski w każdy projekt Kimmidoll. Motyw z lalką jest inspirowany tradycyjną wschodnią grafiką i współczesną zachodnią symboliką sztuki. Każdy projekt stara się osiągnąć równowagę między dwiema kulturami, aby stworzyć nowoczesne postacie Kimmidoll, które zdobią torebki dostępne w naszej ofercie.

Torebki Kimmidoll wzbogacone tym wyjątkowym motywem, stanowią oryginalny akcent w każdej stylizacji i wyróżniają się. Będą doskonałym uzupełnieniem Twojej garderoby.

KIMMIDOLLFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel