KAMIK BUTY DAMSKIE

Kamik – ponad 120-letnia historia to doświadczenie i wytrwałość w dążeniu do celu

Historia marki Kamik sięga roku 1898. Nazwa pochodzi od słowa Eskimosów oznaczające „nakrycie stóp”. Do dziś jest własnością rodziny i działa w Kanadzie wraz z „rodziną” ponad 400 pracowników. Każda nowa para Kamik ma ponad 120-letnią historię i doświadczenie. Ale to nie znaczy, że firma jest staroświecka. Nawet po czterech pokoleniach o sprawdzonej jakości wciąż szuka nowych, zrównoważonych sposobów poprawy - od procesu produkcyjnego aż po gotowy produkt. To wieloletnie zobowiązanie do utrzymywania stóp w cieple, suchości, wygody i szczęścia.
Kamik wyznaje zasadę: nie ma czegoś takiego jak zła pogoda. Tylko złe obuwie. Dlatego testujemy każdą parę obuwia, zanim wyjdzie za drzwi. Robimy to po to, aby rodziny mogły ufać, że nasze produkty są wytrzymałe bez względu na wszystko.

Obuwie Kamik budzi zaufanie i respekt

Doświadczenie marki Kamik budzi zaufanie i respekt. Jej główne siedziby znajdują się na terenie USA oraz Kanady. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu odzieży oraz obuwia, które staną się niezawodne podczas różnych warunków atmosferycznych. Obuwie Kamik dla kobiet, mężczyzn i dzieci z pewnością sprosta każdym wymaganiom.
Kolekcje butów Kamik charakteryzują się wyrazistymi kolorami i praktycznymi fasonami. Kamik opracował swoją technologię, dzięki której kauczuk syntetyczny jest o połowę lżejszy niż kauczuk naturalny, a także lżejszy od pozostałych syntetyków. Biorąc obuwie Kamik do ręki od razu zaskoczy Cię ich lekkość mimo wizualnego ciężaru. Oprócz tej zalety buty są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie. Zapoznaj się z ofertą tego producenta dostępną na naszej stronie - z pewnością wybierzesz dla siebie odpowiedni model!

Śniegowce Kamik – śnieżne przygody na wyciągnięcie ręki

Kamik ma wiedzę i doświadczenie w projektowaniu wytrzymałych produktów, aby stawić czoła najtrudniejszym klimatom na świecie. Dziś ta kanadyjska marka produkuje prawie trzy czwarte swoich zimowych butów w Ameryce Północnej, które cieszą się mianem jednych z najlepszych modeli na zimę. Z tego powodu zdecydowanie w Twojej szafie powinny znaleźć się śniegowce Kamik.
Twórcy zobowiązali się również do stosowania nowych metod recyklingu i ekologicznej produkcji do projektowania produktów najbardziej przyjaznych dla środowiska. W 2016 roku Kamik wprowadził na rynek swoją kolekcję Heritage 1898 o zaktualizowanych stylach i technologiach, oddając hołd 119-letniej historii rzemiosła i doskonałości. Wybierając śniegowce Kamik męskie, damskie i dziecięce, wyposażysz swoją całą rodzinę w śnieżne przygody!

KAMIKFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel