GIOSEPPO BUTY I TOREBKI DAMSKIE

Gioseppo – marka z hiszpańskim temperamentem

Firma Gioseppo powstała w 1991 roku w Hiszpanii i to tam pojawili się jej pierwsi klienci, którzy pokochali hiszpańskie projekty butów. Misją twórców jest pokazanie światu unikalnych produktów dobrej jakości, atrakcyjnego wzornictwa, a wszystko to w przystępnej cenie. Hasło "Have a nice day!" (pol. Miłego dnia!) przeplata się w wielu miejscach: od loga marki aż po cholewki butów i wkładki. Patrząc na ten tekst rysuje się uśmiech na naszych twarzach i jesteśmy napełnieni optymizmem. O to przecież chodzi - żeby buty dawały radość i satysfakcję z ich noszenia!
Zamiarem marki Gioseppo było pójście o krok dalej, pozostając zawsze wiernym sobie i to zdecydowanie udaje się twórcom. Zaczęto sprzedawać w Hiszpanii, ale dziś produkty marki są już obecne w około 80 krajach na całym świecie i nieco żartobliwie założyciele nie wykluczają opcji, aby wkrótce znaleźć się na innych planetach.

Buty Gioseppo – kolorowe akcenty w Twojej garderobie

Gioseppo to rodzinna firma z wieloma ambicjami i tradycjami. Zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę, aby stworzyć koncepcję marki od samego początku. Buty Gioseppo uosabiają wszystko to, co kochają klienci: słońce, plażę, ocean, rodzinę i przyjaciół. Ponad 25-letnie doświadczenie miało wpływ na kreację marki, a dystrybucja na cały świat otworzyła drzwi do popularności. Teraz wreszcie każdy ma okazję ubrać się i zaangażować w tę żywą, zabawną i indywidualną markę, jaką jest Gioseppo.
Buty Gioseppo charakteryzują się modnym wyglądem pokrywającym się ze światowymi, modowymi trendami. To recepta na oryginalny look i wyrażenie siebie oraz swojego barwnego charakteru. Różnorodna kolekcja damska, męska i dziecięca pozwoli na dobór odpowiedniego dla siebie obuwia i dopasowanie go do osobowości. W butach Gioseppo na pewno poczujesz hiszpański temperament!

Gioseppo obuwie - śródziemnomorski sznyt w zgodzie ze środowiskiem

Hiszpańska firma ma swoje 3 filary, dzięki którym obuwie Gioseppo wyróżnia się świetną jakością, wytrzymałością i efektownym designem. Do tych filarów zaliczamy:
- misja – misją firmy Gioseppo jest wprowadzenie na rynek kilku atrakcyjnych możliwości „ubierania” stóp wszystkich rodzin w swobodny, nowoczesny, żywy i dostępny sposób za pośrednictwem własnych punktów sprzedaży, zarówno fizycznych, jak i internetowych, na całym świecie;
- wizja - wizją marki jest przyczynianie się do poprawy świata dzięki unikalnym produktom o dobrej jakości, atrakcyjnym wzornictwie i przystępnej cenie, które również przynoszą konsumentom pozytywne emocje i doświadczenia we wszelkich relacjach;
- wartości – założyciele mawiają: jesteśmy śródziemnomorscy. Jesteśmy rodziną. Jesteśmy witalistami, niespokojnymi i uczciwymi. Wierzymy w ludzi i solidarność. Jesteśmy wydajni i przyjaźni dla środowiska i wierzymy, że Gioseppo obuwie, jego zrównoważony rozwój i technologia są kluczami do budowania przyszłości.

Gioseppo sandały – kolorowe kolekcje dla każdego

Dzięki innowacyjnym, modnym i eleganckim stylom, które pasują do wszystkich gustów, sandały Gioseppo zostały zaprojektowane z myślą o słońcu, morzu i poczuciu zabawy – w efekcie powstały piękne modele, które będą modową przygodą dla wszystkich, którzy je noszą.
Warto przedstawić Elsę Pataky, która reprezentuje markę Gioseppo jako oficjalnego ambasadora i jest na czele każdej kampanii. Wnosi swoją zabawną i żywą osobowość do każdej oferty, tworząc idealne dopasowanie do marki inspirowanej śródziemnomorską kulturą. Dzięki temu Gioseppo sandały zyskały nowy, świeży, modowy powiew powietrza. Kolorowe kolekcje sandałów zawierają między innymi elementy boho, modny metaliczny połysk oraz klasyczne modele, które nigdy nie wyjdą z mody!

GIOSEPPOFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel