FILA BUTY DAMSKIE

Do bogatej oferty naszego sklepu dołączyła legendarna marka Fila, założona w 1911 roku we Włoszech. Od 2007 jest zarządzana przez Yoon-Soo Yoon z siedzibą główną w Korei Południowej. Na początku jej propozycje dedykowane były przede wszystkim alpinistom, jednak z czasem firma poszerzyła swój asortyment i rozpoczęła produkcję odzieży i obuwia dla sportowców z wielu dyscyplin, przede wszystkim tenisa. Fila cieszy się coraz większą popularnością właśnie w środowisku sportowym, jest także sponsorem wielu wydarzeń w świecie sportu, wspiera różne dyscypliny, znanych tenisistów oraz koszykarzy. Dziś marka produkuje towary sportowe, jak i outdoor do codziennego użytku, w tym także obuwie, odzież, akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Ideą firmy jest unikalne podejście do tworzenia produktów, które idealnie przylegają do ciała jak druga skóra, ale jednocześnie dają poczucie całkowitej wolności. Unikalny wizerunek oryginalnych towarów Fila, to jasne i odważne projekty. Firma stara się przekazać swoją wizję, która polega na tym, że klasyka nie musi oznaczać konserwatywności, a ponadczasowe projekty mogą być nowoczesne.


Buty Fila. Powrót do przeszłości

W ostatnim czasie Fila ponownie produkuje modele z lat 90., które wprowadziły markę na szczyty sprzedaży ponad 20 lat temu.Takie popularne modele jak Disruptor, Bubbles, Cage, Grant Hill i inne tworzą DNA marki. Fila również przywiązuje dużą uwagę do kolaboracji. W kwietniu 2018 roku ponownie uruchomiła model Mindblower, na bazie którego powstało 47 ekskluzywnych kolorów stworzonych we współpracy z Burn Rubber, Kasina, Shelflife, Pink Dolphin i inne. Buty Fila zyskały rewelacyjną popularność wśród wszystkich koneserów stylu ulicznego. Logo staje coraz bardziej znane nie tylko na ulicach, ale też w świecie fashion. W 1980 roku litera F otrzymała artystyczną obróbkę, całe logo składa się z wężopodobnych liter, co nadaje bardzo futurystyczny i elegancki wygląd nazwie Fila. Czerwony pasek w literze F symbolizuje witalność, energię i pasję. Z drugiej strony niebieski kolor reprezentuje niezawodność marki. Logo Fila pozostaje dziś uderzające, niezapomniane, ponieważ buty Fila ponownie starają się zdominować świat.

Białe sneakersy Fila. Masz już swoją parę?

Białe sneakersy Fila są ogólną częścią dziedzictwa mody Fila i kluczem do obecnego konsumenta. Lifestyle - modele o agresywnych nazwach Disruptor, Mindblower i Trailblazer, po raz pierwszy wprowadzone w połowie lat 90-tych, przeżyły wspaniałe czasy, ale z czasem, jak i wszyscy, potrzebowały ulepszenia. W ostatnich latach minimalistyczny design sneakersów, niosący tak zwany symbol inteligentnego szyku, stopniowo staje się przeszłością. Nieporęczne sneakersy z warstw faktur i kolorów, jakby sklejone z plasteliny, przedstawione na wybiegach światowych marek, dziś stają się trendem masowym. Zaktualizowane białe sneakersy Fila - Disruptor 2 z podeszwą, która wygląda jak zęby piły, połączyły w sobie wszystkie główne elementy mody z końca 2010, nostalgię za latami 90-tymi, obfitą logomanię, objętość i nutkę brzydoty. Są one prezentowane w wielu kolorach i fakturach, są kochane przez wiele gwiazd, ale najważniejsze jest to, że modele mają rozsądne ceny, co pozwala marce być bardziej dostępną dla szerszej publiczności.

Fila obuwie – sportowa niezawodność dla wszystkich

Stali klienci marki doceniają obuwie Fila za niezawodność. Tak na przykład sportowe modele wytrzymują setki kilometrów joggingu bez śladu. Marka wprowadziła unikatowe buty, które w biegu stały się "kontynuacją" sportowca. Szeroki asortyment klapek, sandałów, trampek, sneakersów na co dzień mają jasne i odważne wzory. Firma nieustannie podąża za trendami mody, oferując coś wyjątkowego w każdym sezonie. Fila obuwie staje się popularne dzięki nowej wizji, gdzie są wykorzystane praktyczne materiały, takie jak skóra naturalna oraz ekoskóra. Klasyczne kolekcje stały się znane dzięki połączeniu wdzięku i jakości. Oryginalny pomysł firmy jest wyzwaniem dla wszystkiego tradycyjnego i prostego, na odwrót tworząc produkty w prowokacyjnym i barwnym kierunku. To właśnie dzięki jakości i różnorodności modeli marka nadal się rozwijała i jest teraz znana na wszystkich kontynentach. Niezrównany design, wygoda i lekkość. Fila obuwie nie pozostawi nikogo obojętnym!

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel