DR. MARTENS OBUWIE DAMSKIE

Dr. Martens to bardzo popularna marka obuwnicza, której początki miały miejsce w 1949 roku. Niemiecki lekarz dr Martens będąc na nartach w górach doznał kontuzji kostki. To wydarzenie zmotywowało go do zaprojektowania takiego obuwia, które zapobiegałoby wstrząsom i kontuzjom stopy. W ten oto sposób powstały pierwsze martensy z poduszką powietrzną na pięcie. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych obuwie Dr. Martens było przede wszystkim nabywane przez punków i skinheadów.

Martensy kojarzone z subkulturą młodzieżową stały się symbolem wolności. Dziś idea, która przyświecała obuwiu Dr. Martens wciąż pozostaje żywa. Damskie modele to solidne, mocne fasony z charakterystyczną żółtą nitką umieszczoną przy podeszwie. Martensy występują w różnych wersjach kolorystycznych, a wszystko po to, abyś mogła dopasować model do swojej osobowości i charakteru. Nie bój się wyrazić siebie, dołącz do grona odważnych ludzi, którzy od lat mają wpływ na historię tej popularnej marki.

DR. MARTENSFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel