ASPORTUGUESAS BUTY DAMSKIE

ASPORTUGUESAS. Marka sprzyjająca naszej planecie

ASPORTUGUESAS to nowa koncepcja obuwia, która nie szkodzi planecie, pochodzi z natury i chce z nią żyć w zgodzie. To pierwsza na świecie marka produkująca z korka, wykorzystująca w 100% naturalny surowiec, który "rodzi się" na drzewach i jest pobierany co dziewięć lat, bez konieczności ich wycinania. Istota i nazwa ASPORTUGUESAS opierają się na filarach lasu. Las dębu korkowego istnieje w Portugalii i jest jednym z 36 punktów zapalnych różnorodności biologicznej na świecie. Odgrywa ważną rolę w walce z pustynnieniem i ma imponującą zdolność zatrzymywania CO2 - co roku lasy dębu korkowego zatrzymują do 14 milionów ton CO2 - co stanowi cenną pomoc w redukcji gazów cieplarnianych, głównego źródła zmian klimatycznych.
ASPORTUGUESAS to marka wszechstronnego, wyrafinowanego i swobodnego obuwia. Są miękkie i lekkie, wyróżnia je tekstura, precyzyjne wykonanie i oryginalny design. Bądź częścią społeczności zainteresowanej środowiskiem, pragnąc pozostawić ślad - pozytywny!

Obuwie Asportuguesas. Urodzone na drzewie

Buty łączą w sobie mieszankę gumy i 100% naturalnego korka użytego w podeszwach. Sprawia to, że obuwie Asportuguesas jest wyjątkowe, a jego wykończenia z naturalnego filcu i gumy gwarantują, że Twoje stopy będą pokryte najwspanialszymi materiałami natury. W każdej wprowadzonej kolekcji znajdziesz obuwie Asportuguesas, które będzie Ci odpowiadać kolorystycznie, fasonem oraz materiałem. Marka również dba o zrównoważoną cenę. W miarę możliwości producent stosuje materiały z recyklingu lub nadające się do recyklingu, z jak najmniejszą ilością tuszu. Na Mivo.pl poznasz niesamowity wybór modeli, począwszy od trampek, klapek, półbutów do kostek oraz japonek.

Asportuguesas flip flops. Od Natury do Ciebie

Asportuguesas to marka obuwia, która nie opuszcza planety na boso. Asportuguesas flip flops to pierwsze obuwie, w którym został wykorzystany w 100% naturalny surowiec, który rodzi się na drzewie i jest pozyskiwany co dziewięć lat, bez konieczności ścinania drzewa. Są to stylowe, wygodne i praktyczne korkowe buty, które można nosić przez cały dzień, zapominając o zmęczonych stopach. Korek to całkiem ekologiczny materiał, również bardzo wygodny i trwały. Zawiera ponad 50% powietrza, co oznacza, że korkowe podeszwy są lekkie i mają niską gęstość. Jednocześnie struktura komórkowa materiału pozwala korkowi na kompresję, a następnie powrót do pierwotnego kształtu, zapewniając amortyzację i redukcję ciśnienia. Asportuguesas flip flops są bardzo odporne na ścieranie, co pozwoli na dłuższy okres eksploatacji, nadają się do czyszczenia oraz dobrze się prezentują na kobiecych, jak i męskich stopach.

ASPORTUGUESAS półbuty. Podejmiesz w nich ważne i stylowe kroki

Z marką Asportuguesas stajesz się częścią społeczności, która jest zaniepokojona stanem naszego środowiska i całej planety. Dzięki „naturalnej” modzie, nieobojętni na globalne problemy zwolennicy fashion industrii podejmują wspólne działania, aby ulepszyć naszą planetę, zostawiając po sobie pozytywne i modowe ślady. ASPORTUGUESAS półbuty to wszechstronne, eleganckie i bezkompromisowe modele, które pozwolą Ci na stosowność i komfort w dowolnym miejscu. Obuwie jest produktem zrównoważonym i przyjaznym dla środowiska oraz certyfikowany przez Global Recycling Standard. Podeszwa w nich jest wykonana z falistej, elastycznej gumy, natomiast cholewka z materiałów pochodzących z recyklingu.
Kiedy kupujesz ASPORTUGĘSAS półbuty, otrzymujesz nie tylko modową podróż, wielki styl i wygodę, ale także i pewność, że i Twój krok ma znaczenie, by zachować naszą planetę.

ASPORTUGUESASFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel