CREEPERSY DAMSKIE

Model creepersów towarzyszy nam od 1949 roku. Trend na ten fason obuwia został zapoczątkowany przez Georga Cox'a. Pomysł na ich kształt i formę został zaczerpnięty z żołnierskich butów, które były noszone przez mężczyzn na pustyniach północnej Afryki. Moda na creepersy damskie osiągnęła swój szczytowy punkt wraz z punowymi i gotyckimi stylami. Osoby pochodzące z wymienionych subkultur prowadziły dość odważny i ryzykowny tryb życia, a buty na grubej, płaskiej podeszwie pomagały im w ucieczkach przed policją.

My oczywiście nie namawiamy do takiego trybu życia - dziś creepersy damskie to wyznacznik nowoczesnej mody i jednocześnie komfort oraz wygoda, które tak bardzo potrzebne są na co dzień. Creepersy damskie na platformie to nieoczywiste, oryginalne fasony dla pewnych siebie kobiet, które biją ostatnio rekordy popularności w modowych sferach. Równa platforma przebiegająca wzdłuż całej długości buta to nieszablonowe rozwiązanie na co dzień. Dzięki stałemu poziomowi podwyższenia kroki stawiane w tych butach są stabilne oraz pewne. Wybierz model trampek damskich lub butów sportowych na platformie, przełamuj stereotypy i śmiało krocz przed siebie.

CreepersyFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel