LACOSTE BUTY DZIECIĘCE

Lacoste to francuska marka promująca sportowy styl w minimalistycznym wydaniu. Współzałożyciel firmy, Rene Lacoste, pokierował markę i wprowadził ją na sportową ścieżkę dzięki pewnej historii - po wygranym zakładzie jako nagrodę otrzymał teczkę ze skóry aligatora. W taki oto sposób zrodziło się logo, a później cała kolekcja, najpierw odzieżowa, a następnie obuwnicza.

Miniaturka drapieżnego loga francuskiej marki Lacoste gości również na obuwiu dziecięcym. Jednak niech Cię nie przeraża - jest on przyjazny oraz pozytywnie nastawiony. Jego celem jest zapewnienie komfortu oraz wygody podczas poruszania się. Proste, sportowe fasony sprawdzą się podczas aktywnego spędzania czasu w szkole jak i podczas zabaw na podwórku.

LACOSTEFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel