HAPPY SOCKS SZCZĘŚLIWE SKARPETKI

Szczęśliwe skarpety opanowały nasze stopy! Marka Happy Socks została powołana do życia w 2008 roku przez dwóch przyjaciół. Chcieli szerzyć kreatywność i szczęście, które powiązane są z bogatą kolorystyką cieszącą oczy i wywołującą uśmiech na twarzy (w szczególności dzieci). Możemy śmiało stwierdzić, iż udało im się osiagnąć zamierzony efekt. Obecnie firma Happy Socks szczyci się oryginalnymi, różnorodnymi wzorami, które sprawią, że Twoje dziecko happy!

Skarpetki Happy Socks wykonane są w przeważającej części z bawełny, która otula delikatne, dziecięce stopy i daje im ciepło. Dzieci będą zachwycone różnorodnością wzorów i kolorów, które na pewno przypadną im do gustu.

HAPPY SOCKSFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel