GARVALIN BUTY DLA DZIECI

Garvalin – kolorowy świat otwiera drzwi przed dziećmi i je do niego zaprasza

Od samego początku grupa Garvalin ma bardzo wyraźną misję: produkować wysokiej jakości buty. Pozornie prosty cel, który wymaga jednak deklaracji woli i pewnej formy pracy: innowacji i poszukiwania doskonałości poprzez połączenie know-how i kreatywności. Urodzona nad Morzem Śródziemnym w południowo-wschodniej Hiszpanii, od momentu powstania w 1968 r. Firma łączy szlachetną tradycję obuwniczą z całą przedsiębiorczą i kreatywną energią regionu. Przez cały ten czas Garvalin tworzył swoje produkty, kładąc szczególny nacisk na analizę wymagań klientów, od pierwszej przedstawionej pary butów dla noworodka, po obuwie dla dzieci, które utrwaliło chodzenie i opanowało pierwsze kroki, czołgało się i przeniosło na zajęcia szkolne i rekreacyjne. To długie doświadczenie w obróbce surowców i procesów produkcyjnych, a także dążenie do talentu w służbie kreatywności, definiują produkt idealnie przygotowany dla coraz lepiej poinformowanej i bardziej wymagającej bazy klientów.
Dzisiejsza rodzina Garvalin się powiększyła. Każda z trzech marek - Garvalin, Agatha Ruiz de la Prada i Biomecanics - przedstawia dobrze zróżnicowaną linię produktów i jest dystrybuowana na całym świecie. Wraz z włączeniem drugiej generacji do tworzenia, zarządzania i marketingu obuwia, firma stale się rozwija, oferując wzornictwo i jakość. Nadal realizuje misję, która towarzyszyła im od samego początku: stworzyć odpowiednie obuwie, dostosowane do potrzeb, które zapewnia klientowi dobre samopoczucie.

Buty Garvalin – hiszpański temperament już od małego

Garvalin swoimi produktami wyraża miłość do obuwia i ich najmłodszych użytkowników. Na pierwszym miejscu zawsze stawia wygodę i komfort dziecka. Buty Garvalin projektowane są przez hiszpańskich profesjonalistów, którzy bacznie obserwują aktualne trendy. Firma zajmowała wysoką pozycję na rynku hiszpańskim, ale została zauważona i doceniona także u nas. Udowadnia, że buty dziecka oprócz funkcji zdrowotnych, mogą być także modne. Do współpracy często zaprasza znanych projektantów np. Agathę Ruiz de la Pradę, która za każdym razem wprowadza świeżość do nowych kolekcji.
W kolekcji dziecięcej buty Garvalin to szeroki wybór od podstawowych modeli po buty sportowe w klasycznych wzorach i kolorach. Materiały używane do produkcji to przede wszystkim skóra naturalna - miękka, ale bardzo wytrzymała. Projektanci zdają sobie sprawę z aktywnego trybu życia każdego dziecka i starają się dopasować obuwie do ich żywiołowych charakterów i potrzeb na co dzień.

Obuwie dziecięce Garvalin niesie ze sobą ważne cele

Celem hiszpańskiej marki jest zapewnienie obuwia potrzebnego dziecku od urodzenia praktycznie do wieku dorosłego, zwracając uwagę na jego wymagania i zapewniając gwarancje jakości. Dlatego jesteśmy wybredni w tym, co robimy, stale ulepszamy nasze techniki i projekty i zawsze staramy się naprawdę zrozumieć, do czego będzie potrzebne obuwie dziecięce Garvalin. Marka pracuje dla dzieci od pięciu dekad. Inspiruje się ich kreatywnością, optymizmem i energią. Wartości, które od nich pożyczyła, zmusiły do rozwoju i innowacji, utrzymując nienaruszone hasło: „Najlepsze obuwie dziecięce Garvalin dla całego młodego pokolenia”.

Sandały Garvalin to lekkość, elastyczność oraz efektowna kolorystyka

Sandały Garvalin to doskonała propozycja na lato, wakacje. Jakość i obróbka ich materiałów koncentruje się na zapewnieniu komfortu, dobrego samopoczucia i zdrowego wzrostu młodym stopom. Misją jest stworzenie produktu wysokiej jakości z myślą o najnowszych stylach i na tworzeniu modeli, które będą wygodne i odpowiednie dla różnych etapów wzrostu. A sandały Garvalin mogą pochwalić się bardzo efektowną kolorystyką, bogatymi wzorami, ciekawymi połączeniami i modnym designem.

GARVALINFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel