FOOTY KOLOROWE AKCESORIA DZIECIĘCE

Footy – marka z Ameryki Łacińskiej już u nas!

Footy jest marką, która narodziła się w Argentynie i ma już 30-letnie doświadczenie w branży. Jej początki miały miejsce w Ameryce Łacińskiej z produkcją i dystrybucją skarpet, - w tej branży stała się zdecydowanym liderem. Z biegiem czasu poszerzała swój katalog o produkty takie jak plecaki, etui, kosmetyczki i saszetki, wprowadzając projekty z diodami LED i odwracalnymi cekinami, których w tamtym czasie nie było na rynku i przez to różniły się od innych.
Footy projektuje wszystkie swoje produkty i dokładnie kontroluje ich jakość i produkcję. Dziś marka cieszy się bardzo pozytywnym uznaniem w społecznościach, w których działa, prowadząc niszę dziecięcą, do której dociera takimi wartościami, jak radość, przyjaźń i dynamizm.

Footy dziecięce produkty od serca dla małych odkrywców

Misją marki jest uczynienie wszystkich akcesoriów dziecięcych niepowtarzalnymi i wykonanymi z różnorodnych materiałów, nowych technologii i oryginalnych wzorów. Dlatego stara się, aby Footy dziecięce produkty były tworzone tak, aby były zabawne, kolorowe i przyciągające wzrok. Wtedy będą mogły obudzić i uchwycić iluzję i kreatywność najmłodszych. Ciągle myśli o pomysłach i każdego dnia stawia sobie nowe wyzwania, które szybko realizuje.
Jak mówi dyrektor wykonawczy Footy Spain, Verónica Gurevich: „W Footy fascynuje nas idea tworzenia wyjątkowych doświadczeń, które prowadzą klienta do przeżycia z nami niezapomnianych chwil”.
Footy dziecięce kolekcje to przede wszystkim plecaki, etui, kosmetyczki czy saszetki, a także inne unikalne projekty, jak diody LED i odwracalne cekiny, które zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji!

Plecaki Footy to kolorowy świat cekinów i LEDów dla każdego dziecka

Plecaki Footy cieszą się obecnie dużym uznaniem wśród małych klientów i ich rodziców. Marka z Ameryki Łacińskiej stawia na pozytywne wartości i podjęła nawet współpracę z Unicef w postaci kampanii NO BULLING, która ma na celu pokazać zachowania i promować wśród dzieci dobre wartości, takie jak: przyjaźń, radość, współpracę czy optymizm. Plecaki Footy są wyjątkowe, różnorodne i wykorzystują nowinki techniczne, co przyciąga uwagę dzieci i w rezultacie stają się one obiektem pożądania, szczególnie podczas powrotu do szkoły. Back to school z plecakiem Footy nie będzie takie straszne – dzięki lampkom LED każdy zwróci uwagę, a podczas krótszych, zimowych dni zapewnią także dobrą widoczność po zmroku. Kolorowe motywy zarówno dla dziewczynek, jak chłopców, zdobią je i pozwalają na dobór idealnego modelu dla Twojej pociechy oraz personalizację!

Akcesoria Footy – przydatne przybory na wiele okazji

Akcesoria Footy są świetną formą wyrażania siebie, a dzieci kochają je tak samo jak dorośli! Przybory szkolne i inne produkty dadzą im przewagę w wyrażaniu swojej indywidualności, a bogate zdobienia cekinami i lampkami LED ucieszą każdego i wzbogacą każdy dzień spędzony w szkole czy poza nią. Od kolorowych piórników po plecaki w różnych, kolorowych odcieniach i z zabawnymi nadrukami, akcesoria Footy do szkoły i nie tylko są idealnymi towarzyszami, które pomogą wyrazić wyjątkowe osobowości najmłodszych.

FOOTYFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel