DAGROD POPULARNE DZIECIĘCE CZESZKI

Kojarzone z dzieciństwem tenisówki dostępne są w sklepie Mivo. Ta słowacka marka produkuje buty, które są znane pod nazwą czeszki lub jarmilki. Legenda mówi, że powstały one na Spartakiadę, która jest popularnym, sportowym widowiskiem odbywającym się w Czechosłowacji co pięć lat.

Kolorowe, dziecięce tenisówki o fasonie balerinek wykonane są z podwójnej warstwy bawełny oraz elastycznej podeszwy z utwardzanej gumy. Dzieci chętnie je zakładają do chodzenia po szkole i na podwórku. Czarny, klasyczny kolor można nosić od 40 lat, natomiast marka dba o swoje małe klientki i regularnie uzupełnia swoje kolekcje o nowe wzory, które wzbogacą każdą dziecięcą stylizację.

DAGRODFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel