ROXY AKCESORIA

Roxy powstała w latach '90. Jej początki sięgają morskich fal oraz środowiska surferów. Początkowe kolekcje były przeznaczone głównie dla sportowców. W późniejszych latach firma pragnęła tworzyć projekty także dla kobiet - dostrzegła zapotrzebowanie w dziedzinie sportu na rynku i rozpoczęła produkcję. Nie myliła się - wielkie zainteresowanie w szybkim czasie zmotywował Roxy do działania i powiększania kolekcji o nowe produkty, już nie tylko kostiumy kąpielowe.

Poznaj kolorową markę Roxy, której logo w kształcie serca podbiło wiele naszych serc. Nie musisz surfować wśród fal, aby cieszyć się produktami tej firmy. Obecnie akcesoria Roxy są obecne w naszym życiu codziennym i ożywiają każdy dzień. Kolorowe kosmetyczki Roxy charakteryzują się bogatym wzornictwem i nowoczesnym designem. Odkryj nową kolekcję dostępną na naszej stronie, która systematycznie się powiększa i zaskakuje nowymi modelami.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel