BUFF AKCESORIA

Buff – z miłości do outdooru i obcowania z naturą

Wszystko zaczęło się w 1991 roku. Buff powstał dzięki Joanowi Rojas, który kochał poczucie wolności, jakie doznawał podczas jazdy motocyklem. Szukał pewnego rozwiązania, które zapewniłoby ochronę szyi i głowy podczas jazdy w terenie. W ten sposób narodziły się pierwsze projekty skupiające się na najwyższym rzemiośle i zostały przetestowane podczas podróży przez Pireneje. Tak narodził się Buff, skrót od bufanda, co po hiszpańsku znaczy „szalik”.
Współpracując z najlepszymi producentami surowców, w ciągu ostatnich 25 lat Buff wprowadził na rynek innowacje w kategorii wielozadaniowych nakryć głowy. Fabryka, która znajduje się na dole centrali w Hiszpanii, pozwala zapewnić, że od początku do końca doskonałość jest wbudowana w każdy produkt.

Buff dla dzieci – entuzjastą outdooru można się stać już w dziecięcych latach

Dzisiaj, podobnie jak wtedy, nakrycia głowy Buff są produktem opartym na tym etosie jakości; jest w szpiku firmy i stanowi jej sedno. Szczególnie liczy się to w produktach dla naszych najmłodszych klientów, ponieważ kolekcje Buff dla dzieci są także dostępne. Technologia się rozwinęła, a przemysł tekstylny wkroczył w nową erę i wraz z nią firma ewoluowała. Chociaż w produktach wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie tkanin, takie jak COOLMAX® i Polygeine®, firma trzyma się dziedzictwa jakości i niezawodności. Na te sprawdzone cechy od lat stawiają sportowcy i entuzjaści outdooru z różnych dyscyplin sportowych, a teraz firma Buff dla dzieci także przygotowała ofertę, która zawiera wielofunkcyjne nakrycia głowy w postaci chust i czapek z daszkiem.

Chusty Buff - kolorowa opcja na chłodne, wietrzne dni

Chusty Buff rzucają się w oczy już na samym początku. Dziecięce wzory oraz szeroka gama kolorystyczna z pewnością wpadnie w oko każdemu maluchowi. Ten oryginalny i ozdobny dodatek na szyję ochroni Cię przed niesprzyjającą pogodą. W zależności od potrzeb i pogody, możesz je nosić jako apaszkę, przepaskę, fular, frotkę, kominiarkę, a nawet obwiązać nią włosy. Wielofunkcyjny produkt, swoim kolorem i ciekawymi wzorami, już z daleka przyciąga uwagę. Sprawdź jak chusty Buff uniwersalnie łączą wygodę i dobry styl, niezależnie od pogody. Niech żaden wiatr i chłodniejsze powietrze nie będą Ci straszne. Otul się ciepłą chustką i wyrusz na przygodę!

Buff czapki – chroń się przed słońcem i noś modnie latem!

Original BUFF narodził się w Igualada, 60 kilometrów od Barcelony. Dziś siedziba nadal znajduje się w tym słynnym regionie przemysłu tekstylnego. Stąd są projektowane wszystkie nowe kolekcje, a także wiele topowych produktów, jak na przykład czapki Buff. Jednym z najpopularniejszych są okrycia głowy. Z dumą była tworzona oryginalna i praktyczna odzież, aby chronić Cię w każdych warunkach pogodowych, od ekstremalnego zimna po wiatr i słońce. Buff czapki z daszkiem są uniwersalne, a zdobią je kolorowe motywy lub bohaterowie wielu popularnych bajek Disney’a. Posiadają starannie wykonane detale, daszki chroniące przed szkodliwymi promieniami słońca, a dodatkowo są dwustronne, aby jeszcze bardziej urozmaicić ich noszenie na kilka sposobów. Czapki Buff są nie tylko praktyczne. Do wszystkich kolekcji wnoszone jest niepowtarzalne uczucie. W rezultacie produkty są gotowe na sporty ekstremalne, przyjazne wędrówki i codzienne użytkowanie w mieście. Zapraszamy do udziału w rewolucji Buff! Przekonaj się, dlaczego chusty i czapki Buff są idealnym dodatkiem do każdej aktywności na świeżym powietrzu.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel