PARASOLKI

W czasie deszczu dzieci się nudzą, jednakże tylko te, które nie posiadają parasolki. Idealnie chronią one przed deszczem i wiatrem. Wszystkie modele dostępne na Mivo.pl posiadają kolorowy nadruk. Ma on moc poprawienia humoru nawet w najbardziej szary dzień.

Parasolki dziecięce marki Playshoes są lekkie, więc utrzymanie ich w pionowej pozycji nie będzie wyzwaniem dla malucha. Ich rozmiar jest dostosowany do potrzeb dzieci, dlatego po złożeniu nie przekracza on 50 cm. System, który umożliwia składanie parasola jest dostosowany do małych paluszków, tak więc przytrzaśnięcie lub inne skaleczenie się podczas procesu składania parasola jest niemożliwe. Metalowy pręt łączący daszek z rączką jest mocny i odporny na silny wiatr. Każdy parasol zakończony jest zawiniętą rączką, która ułatwia trzymanie go w pionowej pozycji.

Wszystkie parasole dziecięce posiadają nadruki z motywem zwierzęcym. Jednym z bestsellerów jest model niebieski posiadający na sobie małego słonika i żółtą myszkę grających razem w piłkę. Idealny parasol dziecięcy dla każdej dziewczynki i chłopca. Niektóre modele posiadają zaokrąglony szpic jako wykończenie parasola. Jest on specjalnie zaprojektowany dla dzieci, tak więc zrobienie sobie nim krzywdy jest prawie niemożliwe.

ParasolkiFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel