OKULARY VANS

Firma Vans, znana przede wszystkim z produkcji legendarnych trampków, specjalizuje się także w produkcji odzieży i różnego rodzaju akcesoriów utrzymanych w stylistyce sportów takich jak jazda na deskorolce, snowboarding czy jazda na rowerach BMX. Częste są również nawiązania do subkultury hip-hopowej.

W tym właśnie klimacie mieszczą się okulary Vans. Są to wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne o bardzo oryginalnym wzornictwie. Kształt i kolorystyka oprawek i szkieł świadczą o nieograniczonej wręcz wyobraźni projektantów Vans. Choć każdy z nas widział już setki różnych oprawek, ta kolekcja wciąż potrafi zaskakiwać.

Entuzjastom kultowych trampków oferta okularów Vans pozwala w łatwy sposób dopasować okulary do obuwia. Z kolei tym, którzy na nogach noszą co innego, daje możliwość dobrania okularów o stylistyce zupełnie innej niż ta, w której noszą się na codzień. Nie ma wątpliwości, że przedstawiciele obydwu grup mogą tu znaleźć coś dla siebie.

Okulary VansFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel