ETUI

W XXI wieku wszystkie elektroniczne produkty powinny mieć swoje osobne etui. Ma ono za zadanie chronić przed zniszczeniem takim jak zarysowanie, wylanie się ekranu, jak i całkowitym stłuczeniem go. Znani i lubiani projektanci mody chcąc odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów przygotowało serię akcesoriów chroniących przedmioty elektroniczne przed zniszczeniem, jak i przed przedwczesną wymianą.

W internetowym sklepie Mivo.pl można znaleźć produkty marek takich jak Roxy, czy Tommy Hilfiger, którzy proponują etui na telefon i iPada. Wzory, które widnieją na każdym z produktów z całą pewnością można nazwać stylowymi. Doskonale widać dbałość o detale, ze względu na idealnie dopracowane ozdoby. Zdecydowanym bestsellerem ostatnich miesięcy jest etui na iPada marki Roxy. Posiada ono bogaty wzór zdobień utrzymanych w kolorystyce chłodnego niebieskiego. Jest ono zamykane od góry na zamek błyskawiczny, dlatego przedmiot znajdujący się wewnątrz jest całkowicie bezpieczny. O dodatkową ochronę sprzętu elektronicznego dba piankowa warstwa ochronna znajdująca się wewnątrz każdego etui. Zabezpiecza przed negatywnymi skutkami wstrząsów i upadków z dużych wysokości.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel