FRANKLIN & MARSHALL

Franklin & Marshall – uniwersytecki szyk

Włoska marka Franklin & Marshall powstała w 1999 roku w legendarnym mieście Werona. Początkowo specjalizowała się w tworzeniu ubrań dla studentów. Firma zrodziła się z zamiłowania do wyglądu i pasji, dzięki Giuseppe Albarelli oraz Andrei Pensiero. Franklin & Marshall czerpie swoją kreatywną linię z kształtów i materiałów, które zdefiniowały koncepcję amerykańskiej odzieży sportowej, która dziś dystansuje się od stereotypów vintage, dzięki czemu uznawana jest za podstawę współczesnego stylu. Marka identyfikuje się z uniwersytetem, który zawsze odgrywał fundamentalną rolę jako platforma ekspresji. Prostota i jednolity styl to priorytety, które sprawiają, że Franklin & Marshall jest istotną częścią garderoby.
Obecnie firma Franklin & Marshall stała się wiodącą włoską marką młodzieżową w Europie. Firma odzieżowa, pomimo swojej młodości, jest uważana za przedstawiciela klasy premium i jest sprzedawana tylko w drogich i ekskluzywnych butikach. Jej produkty można dziś kupić w ponad 30 krajach na całym świecie.

Obuwie Franklin & Marshall pomoże poznać życie pełne ekscytujących zagadek

Odzież i obuwie Franklin & Marshall było zaprojektowane pierwotnie dla najmłodszego segmentu kupujących. Wszystkie kolekcje marki wyróżniają się stylem vintage, niosąc odrobinę romantycznej nostalgii za młodością. Franklin & Marshall ma trzy główne linie: klasyczną linię, jedną z pierwszych i najbardziej popularnych, Franklin & Marshall Red Label, dla studentów i młodzieży oraz Classic Label, stylowe i oryginalne ubrania w stylu casual. Niezależnie od wieku i narodowości, każdy, kto ceni sobie prawdziwą włoską jakość, będzie mógł znaleźć odpowiedni styl z Franklin & Marshall. Kolekcje Franklin & Marshall obuwie są wypełnione żywą dociekliwością i romansem, który jest tak charakterystyczny nie tylko dla studentów amerykańskiego college'u, ale także dla ludzi, których życie dopiero się zaczyna i jest pełne ekscytujących zagadek.

Franklin & Marshall klapki - podkreśl swój niepowtarzalny styl

Franklin Marshall to jedna z odnoszących sukcesy włoskich firm produkujących stylowe Franklin & Marshall klapki. Kupując markowe produkty do uprawiania sportu, możesz nie tylko podkreślić swój niepowtarzalny styl i dość wysoki status, ale także poczuć się o wiele pewniej na drodze do celu. Sportowy styl oferowany przez klapki Franklin & Marshall zyskał ogromną popularność wśród młodzieży preferującej luźne, stylowe, sportowe obuwie. Każdy fashionista, który preferuje stylowe, designerskie rzeczy, będzie mógł wybrać odpowiedni, komfortowy model z kolekcji marki Franklin & Marshall, który powie innym nie tylko o wyjątkowym poczuciu stylu właściciela, jego indywidualności, ale także zapewni dobry nastrój. Luksusowa Marka Franklin Marshall dąży do zaspokojenia najbardziej wyrafinowanych wymagań swoich klientów, wprowadzając w życie wartości takie jak miłość do sportu i szacunek dla natury.

Franklin & Marshall buty - ciągła uwaga do wszystkiego co kreatywne

Marka zawsze wspiera wszystkie najciekawsze wydarzenia europejskie. Styl dla projektantów Franklin & Marshall to sport, kultura, muzyka i ciągła uwaga na wszystko, co kreatywne. Buty Franklin & Marshall wyróżniają się nienagannością wyraźnych, prostych linii i ogromną różnorodnością kolorów - czynniki te pozwalają podkreślić indywidualny styl i zagwarantować maksymalny komfort podczas aktywności na świeżym powietrzu lub uprawiania sportu. Filozofia marki opiera się na powszechnym szacunku, uczciwości i równości, a także na wysokich zasadach etyki, zarówno w firmie, jak i w jej relacjach zewnętrznych. Franklin Marshall - marka, która stała się założycielem mody sportowej, dlatego buty Franklin & Marshall są poszukiwane i bardzo popularne w wielu krajach świata wśród szerokiego grona konsumentów.

FRANKLIN MARSHALLFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel