UNITED NUDE ZUPEŁNIE NIEBANALNE BUTY

Niebanalne, oryginalne projekty marki United Nude zachwycają swoją formą i designem. Futurystyczne formy i architektoniczne kształty to propozycja dla odważnych osób, które pragną się wyróżniać. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2003 roku, a wszystko zaczęło się od złamanego serca. Rem D. Koolhaas dla swojego obiektu westchnień postanowił stworzyć unikatowe buty, które będą symbolizować ich milość.

Każda para kozaków, botków, koturnów i balerin United Nude przypomina eksponat, który mógłby być prezentowany w Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Odważ się na oryginalne fasony w niepowtarzalnych kolorach i dodatkach, np. w postaci wyciętych koturnów czy obcasów. Poczuj się jak dzieło sztuki i zaprezentuj swoją bogatą osobowość z butami marki United Nude.

UNITED NUDEFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel