GUCIO

Gucio – z myślą o najmłodszych

Firma Gucio to polska propozycja obuwia dla najmłodszych. Jej twórca, Sławomir Piwowarczyk, nie przypuszczał, że firma tak szybko rozrośnie się i zyska wielu fanów, nie tylko w Polsce. Buciki Gucio nosiły dzieci takich gwiazd jak: Gwyneth Paltrow, Angeliny Jolie i Brada Pitta, czy włoskiego piosenkarza Al Bano. W trosce o komfort, rozwój i wygodę Twoich dzieci, każda para wykonana jest ręcznie z najlepszej jakości skór i innych materiałów.
Idź w ślady amerykańskich gwiazd i wybierz Gucio dla swojego dziecka. To idealny wybór dla malucha, który będzie wspierał jego stopę, zapewni mu bezpieczeństwo na różnych nawierzchniach i będzie cieszył swoim wyglądem.

Gucio buty dziecięce – świat stylu, ergonomii i technologicznego progresu

Gucio buty dziecięce to styl i ergonomia, które pojawiły się w efekcie wieloletniego doświadczenia połączonego z perfekcyjną, solidną produkcją. Każdy but jest ręcznie wykonany z cienkiej, naturalnej skóry bydlęcej, co czyni go bardzo elastycznym. Buty Gucio otrzymały certyfikat "Zdrowa Stopa" przyznany przez Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie. Samo usztywnienie (tylko podczas chodzenia) czyli tył buta, dopasowuje się dokładnie do indywidualnej szerokości pięty dziecka. Jest to pierwsze takie rozwiązanie na świecie. Gucio buty dziecięce zawierają również technologiczną podeszwę, która została wykonana z elastycznego i bardzo lekkiego materiału styrogum – to surowiec, który doskonale absorbuje wstrząsy i łagodzi wszystkie nierówności podłogi.

Gucio buciki - genialna konstrukcja zachwyci każdego

Gucio buciki wyposażone są w system Ergono, w którym wykorzystywana jest perforacja umieszczona w podeszwie, zastosowana do stworzenia łatwiejszego zagięcia i powiększenia elastyczności. Rzędy małych otworów umieszczono na osi ustawionej pod kątem prostym. Spód obuwia wygina się łatwiej tam, gdzie są te otwory. Oś ta ustawiona jest dokładnie pod kątem prostopadłym do kierunku chodzenia, co zmusza dziecko do prawidłowego chodzenia. Takie rozwiązanie ustawia właściwy kąt stóp dziecka w odpowiednim kierunku. Gucio buciki posiadają szeroki spektr właściwości - są to:
- zapiętek, który sam idealnie dostosowuje się do pięty dziecka;
- wygięta podeszwa z wychodzącą częścią na zapiętek ułatwia wstawanie;
- plastyczność podeszwy zapewnia komfort każdego kroku;
- grubsze, zewnętrzne szwy ochraniają palce dziecka podczas raczkowania;
- szeroki przód bucików zawiera dość miejsca dla wygodnego rośnięcia paluszków dziecka.

Unikalne obuwie Gucio dla unikalnych dziecięcych stopek

Obuwie Gucio jest produkowane bez żadnych ulegających kompromisów w jakości i materiałach. Przez ponad dwadzieścia lat modele nieustannie ewoluują i poznają coraz to nowsze udoskonalenia. Nieszablonowe, wyróżniające się wykończenie bucików wywołuje zachwycenie nie tylko u rodziców, ale co ważniejsze - u ich pociech. Idealnie przemyślana konstrukcja i barwna kolorystyka od razu pobudzają do zabawy i natychmiastowego poznawania świata. Obuwie Gucio to modele, które na długo pozostaną w pamięci maluchów jako unikatowe i wygodne narzędzie, dzięki któremu udało im się zrobić swój pierwszy, samodzielny krok. Mnóstwo pozytywnych opinii, zadowolonych klientów i szerokich uśmiechów radosnych dzieci każdego dnia udowodniają, że marka Gucio robi naprawdę dostojny produkt.
Obuwie Gucio ma unikalną i niepowtarzalną każdą parę butów dziecięcych, co pewnie podkreśla wyjątkowość i indywidualne podejście do każdego dziecka.

GUCIOFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel