GUCIO Z MYŚLĄ O NAJMŁODSZYCH

Firma Gucio to polska propozycja obuwia dla najmłodszych. Jej twórca, Sławomir Piwowarczyk, nie przypuszczał, że firma tak szybko rozrośnie się i zyska wielu fanów, nie tylko w Polsce. Buciki Gucio nosiły dzieci takich gwiazd jak: Gwyneth Paltrow, Angeliny Jolie i Brada Pitta, czy włoskiego piosenkarza Al Bano. W trosce o komfort, rozwój i wygodę Twoich dzieci, każda para wykonana jest ręcznie z najlepszej jakości skór i innych materiałów.

Idź w ślady amerykańskich gwiazd i wybierz Gucie dla swojego dziecka. To idealny wybór dla malucha, który będzie wspierał jego stopę, zapewni mu bezpieczeństwo na różnych nawierzchniach i będzie cieszył swoim wyglądem.

GUCIOFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel