ASICS TIGER

Asics Tiger - łatwo wygrywać!

Firma Asics Tiger istnieje od 1949 roku. Została założona przez Kihachiro Onitsukę w Japonii. Asics Tiger to akronim od łacińskiego zwrotu "anima sana in corpore sano", co znaczy "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Ta sentencja jest bardzo bliska twórcy marki, który wierzy, że ruch jest niezbędny do szczęścia, a dusza może istnieć tylko w zdrowym ciele. Asics przekształca najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne w wysoce funkcjonalną odzież sportową i casual oraz obuwie. Każdy rozwój technologiczny, pomysł, który stoi u podstaw każdej z koncepcji, ma na celu stworzenie najlepszego sprzętu sportowego, który ma pomóc sportowcowi osiągnąć lepsze wyniki w różnych dyscyplinach sportu. Dziś jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sportowych marek obuwia do biegania na świecie. W ofercie marki znajdują się 2 główne linie obuwia: Onitsuka Tiger (modele w stylu retro) i Asics Tiger (sportowe obuwie i odzież). Firma posiada oddziały w Australii, Brazylii, Chinach, Europie i Korei. Ponadto w Irvine (Kalifornia, USA) znajduje się Asics Tiger Corporation. Poznaj szeroką ofertę znanych na całym świecie butów Asics dostępnych na naszej stronie Mivo.pl i dołącz już dziś do zadowolonych klientów.

Asics do biegania - szybciej, dalej i tylko do przodu

Modele butów sportowych marki Asics zawierają wiele nowoczesnych technologii, które wspierają Cię podczas różnych aktywności. Ich celem jest minimalizowanie wysiłku i obciążenia podczas biegania czy innych czynności sportowych. Tak, na przykład technologia ASICS GEL to wyjątkowo skuteczny system amortyzacji. Znacznie zmniejsza ciśnienie i napięcie, na które narażone są stopy osób zaangażowanych w bieganie. Co więcej, dzięki produkcji obuwia Asics do biegania o ulepszonych właściwościach biomechanicznych, firma została wybrana jako wyłącznego partnera Międzynarodowej Federacji medycyny sportowej. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaawansowane technologicznie buty Asics do biegania, czy sprzęt sportowy albo design, firma ASICS opiera się całkowicie na zasadzie: "funkcjonalność dyktuje wykonanie". Czasami wygoda jest dla nas ważniejsza, a czasem - wydajność, ale najwyższa jakość zawsze pozostaje priorytetem dla ASICS. Bogata kolorystyka i wzornictwo wyróżnią Cię z tłumu oraz pozwolą modnie wyglądać nawet na siłowni! Postaw na jakość i funkcjonalność produktów marki Asics, której zaufało już wiele sportowców na całym świecie.

Asics sneakersy. Unikalne technologie na Twoich stopach

Wśród osiągnięć firmy i wyposażenia, które posiadają Asics sneakersy, można wymienić unikalną technologię Tiger Stripes, która zapewnia natychmiastowe zamocowanie stopy w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Firma jako jedna z pierwszych zaczęła używać gumy wulkanicznej do produkcji podeszwy, a do górnej części-syntetycznego materiału Vinilon. Ogólnie rzecz biorąc, wśród osiągnięć firmy można wymienić zaokrąglone noski do biegania dla lekkoatletów, Asics sneakersy z otworami wentylacyjnymi, buty do biegania z wymiennymi kolcami, modele ze sztucznej skóry na każdą pogodę i wiele innych. Asics sneakersy wyróżniają się bogatą kolorystyką i designem, które sprawią, że będziesz modnie wyglądać w każdym miejscu, w którym się pojawisz. Poniżej przedstawiamy pełną kolekcję dostępną na naszej stronie. Jak nietrudno się spodziewać, jest to obuwie do biegania z najwyższej półki, imponujące jakością zarówno ze względów czysto estetycznych, jak i z uwagi na technologię wykonania, użyte materiały oraz komfort noszenia. Zapraszamy do przeglądania oferty na naszej stronie - kolekcje są systematycznie uzupełniane.

Asics buty. Niezawodny krok w stronę zwycięstwa

Do tej pory firma Asics jest jednym z wiodących światowych producentów obuwia sportowego i zajmuje 3 miejsce na świecie wśród największych firm produkujących odzież sportową i obuwie. Posiada wiele innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych do konstrukcji obuwia i poprawiających jego funkcjonalność, komfort i ergonomię. Przełomowe osiągnięcia Asics w rozwoju obuwia piłkarskiego i rugby obejmują zapobieganie urazom – jedną z nieodwracalnych konsekwencji tych sportów. Obecnie marka Asics zdobyła wysoką lojalność konsumentów wśród firm profesjonalnego obuwia sportowego, a buty Asics z serii "GT-1000" są niekwestionowanym liderem sprzedaży wśród modelów do biegania. Umieszczenie pasków na bokach cholewki jest oficjalnie zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Asics Corporation. Asics buty pozwolą na osiąganie znakomitych wyników, a Ty odczujesz komfort i swobodę podczas użytkowania. Uczyń krok w stronę zwycięstwa, wybierając buty Asics!

ASICS TIGERFiltruj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel